Johtoryhmä

Perusturvan palvelualueen johtoryhmä:


Christian Lindedahl, Perusturvajohtaja
christian.lindedahl@krs.fi

Charlotte Grönvik, Vastaava ylilääkäri
charlotte.gronvik@krs.fi

Anette Hakala, Perhepalvelujen johtaja
anette.hakala@krs.fi

Riitta Palmberg, Perusturvajohtajan sijainen
riitta.palmberg@krs.fi

Peter Riddar, Johtava lääkäri K5
peter.riddar@kfem.fi

Elisabeth Sjöberg, Hoitotyön johtaja
elisabeth.sjoberg@krs.fi

Raija Stedt-Ivars, Johtava hammaslääkäri
raija.stedt-ivars@krs.fi

Petra Lindfors, Henkilöstön edustaja
petra.lindfors@krs.fi